3M Filtre de confidentialite pour ordin
|
|
3M Filtre de confidentialite pour ordin
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Mikä tahansa tuotemerkki
47,20 €
37,61 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
27.5.2026
|
3M PF140W1B. Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 35,6 cm (14"). Kuvasuhde: 16:10. Soveltuvuus: Kannettava tietokone, Malli: Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin. Katselukulman rajoitin: 60°
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 35,6 cm (14") |
| Soveltuvuus | Kannettava tietokone |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Näytön koko | 189 x 302 mm |
| Palautuvuus | Matasta kiiltävään |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Yksityisyys, Anti-blue, Häikäisynesto |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Katselukulman rajoitin | 60° |
| Asennustyyppi | Kääntyvä kiinnitys |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Universaali |
| Yhteensopivuus | 14in Laptop |
| Tuotteen leveys | 302 mm |
| Tuotteen korkeus | 189 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.