A-DATA 4TB Pro Ext. Hard Drive. Black
|
|
A-DATA 4TB Pro Ext. Hard Drive. Black
Tuotekoodi:
AHD710P-4TU31-CBK
-
Asennettu
4TB
-
Liitäntä
USB
-
Max levyt
1
-
RAID
Ei
-
Tyyppi
Ulkoinen
-
Levyn koko
2.5"
234,20 €
186,61 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
23.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Ammattilaisten arvostelut
ADATA HD710 Pro. HDD-kapasiteetti: 4 TB, HDD-koko: 2.5". USB-versio: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Tuotteen väri: musta
| HDD-kapasiteetti | 4 TB |
| HDD-koko | 2.5" |
| Malli | HDD |
| USB-liitin | USB |
| USB-versio | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt-teknologia | Ei |
| Wi-Fi | Ei |
| Tuotteen väri | musta |
| Kotelon materiaali | Silikoni |
| LED-merkkivalot | Data, Teho |
| Suojaustoiminnot | Pölynkestävä, Iskunkestävä, Vesitiivis |
| Väylätehoinen | Ei |
| Käyttölämpötila (T-T) | 5 - 50 °C |
| Tuotteen leveys | 98,5 mm |
| Tuotteen syvyys | 26,7 mm |
| Tuotteen korkeus | 133,3 mm |
| Paino | 390 g |
| Sisältää johdot | USB |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84717050 |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | - Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
- Mac OS X 10.6 or later
- Linux Kernel 2.6 or later |
Tallennus / Tallennustarvikkeet
Saatavilla arviolta
18.4.2026
Saatavilla arviolta
18.4.2026
Tallennus / Ulkoiset asemat
Saatavilla arviolta
18.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.