A-DATA ADATA-XPG DDR5 6000 CL36 32GB LANCER BLADE RBG DUAL 2x 16GB
|
|
A-DATA ADATA-XPG DDR5 6000 CL36 32GB LANCER BLADE RBG DUAL 2x 16GB
Tuotekoodi:
AX5U6000C3616G-DTLABRBK
-
ECC
Kyllä
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Nopeus MHz
6GHz
707,40 €
563,67 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
17.4.2026
|
ADATA LANCER BLADE RGB. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 6000 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 36, ECC, Tuotteen väri: musta
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin kellotaajuus | 6000 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| ECC | Kyllä |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 36 |
| Muistin jännite | 1.1,1.4 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Kyllä |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) -versio | 3.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Kyllä |
| Tuotteen väri | musta |
| Jäähdytyksen tyyppi | Jäähdytin |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 65 °C |
| Tuotteen leveys | 40 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 7,86 mm |
| Paino | 41,11 g |
| Pakkauksen leveys | 141 mm |
| Pakkauksen syvyys | 170 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,2 mm |
| Pakkauksen paino | 122,91 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.