A-DATA ADATA-XPG DDR5 6400 32GB LANCER BLADE BLACK DUAL 2x 16GB
|
|
A-DATA ADATA-XPG DDR5 6400 32GB LANCER BLADE BLACK DUAL 2x 16GB
Tuotekoodi:
AX5U6400C3216G-DTLABBK
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Pakkaus
Kyllä
-
Nopeus MHz
6.4GHz
943,50 €
751,79 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
25.4.2026
|
ADATA Lancer Blade. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 16 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 6400 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 39
| Sisäinen muisti | 16 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin kellotaajuus | 6400 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| CAS-viive | 39 |
| Muistikanavat | Yksikanavainen |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Tuotteen leveys | 133,3 mm |
| Tuotteen syvyys | 33,8 mm |
| Tuotteen korkeus | 7,8 mm |
| Paino | 36,2 g |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.