A-DATA ADATA-XPG DDR5 6400 32GB LANCER BLADE RBG DUAL 2x 16GB
|
|
A-DATA ADATA-XPG DDR5 6400 32GB LANCER BLADE RBG DUAL 2x 16GB
Tuotekoodi:
AX5U6400C3216G-DTLABRBK
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Pakkaus
Kyllä
-
Nopeus MHz
6.4GHz
944,40 €
752,51 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
30.4.2026
|
ADATA Lancer Blade. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 6400 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 32, ECC
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin kellotaajuus | 6400 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 32 |
| Muistin jännite | 1.1,1.4 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Kyllä |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) -versio | 3.0 |
| Jäähdytyksen tyyppi | Jäähdytin |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 65 °C |
| Tuotteen leveys | 33,8 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 7,8 mm |
| Paino | 32,9 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.