A-DATA ADATA-XPG GAMMIX D35 DDR4 3600 16 GB (2x8GB) black
|
|
A-DATA ADATA-XPG GAMMIX D35 DDR4 3600 16 GB (2x8GB) black
Tuotekoodi:
AX4U36008G18I-DTBKD35
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
16GB
-
Tyyppi
DDR4
-
Pakkaus
Kyllä
-
Nopeus MHz
3.6GHz
279,10 €
222,39 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
25.4.2026
|
ADATA GAMMIX D35. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 16 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 8 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR4, Muistin kellotaajuus: 3600 MHz, CAS-viive: 18
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 16 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 8 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR4 |
| Muistin kellotaajuus | 3600 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| CAS-viive | 18 |
| Muistin jännite | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Kyllä |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) -versio | 2.0 |
| Jäähdytyksen tyyppi | Jäähdytin |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 65 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Tuotteen leveys | 34 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 5,9 mm |
| Pakkauksen leveys | 141 mm |
| Pakkauksen syvyys | 170 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,2 mm |
| Pakkaustyyppi | Lokero |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.