A-DATA ADATA-XPG Spectrix D35G DDR4 3600 RGB white 16GB (2x8GB)
|
|
A-DATA ADATA-XPG Spectrix D35G DDR4 3600 RGB white 16GB (2x8GB)
Tuotekoodi:
AX4U36008G18I-DTWHD35G
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
16GB
-
Tyyppi
DDR4
-
Pakkaus
Kyllä
-
Nopeus MHz
3.6GHz
290,90 €
231,79 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
1
|
ADATA SPECTRIX D35G. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 16 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 8 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR4, Muistin kellotaajuus: 3600 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 18
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 16 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 8 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR4 |
| Muistin kellotaajuus | 3600 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| ECC | Ei |
| CAS-viive | 18 |
| Muistin jännite | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Kyllä |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) -versio | 2.0 |
| Jäähdytyksen tyyppi | Jäähdytin |
| Taustavalo | Kyllä |
| Taustavalon väri | Punainen/Vihreä/Sininen |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 65 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 36 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,5 mm |
| Tuotteen korkeus | 6,6 mm |
| Pakkauksen leveys | 141 mm |
| Pakkauksen syvyys | 170 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,2 mm |
| Pakkauksen paino | 102,3 g |
| Pakkaustyyppi | Lokero |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.