A-DATA AUSDX1TUI3V30SA2-RA1 memory
|
|
A-DATA AUSDX1TUI3V30SA2-RA1 memory
Tuotekoodi:
AUSDX1TUI3V30SA2-RA1
-
Muistin koko
1TB
-
Tyyppi
MicroSDXC
247,30 €
197,05 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
30.4.2026
|
ADATA AUSDX1TUI3V30SA2-RA1. Kapasiteetti: 1 TB, Flash-korttityyppi: MicroSDXC, Flash-muistin luokka: Luokka 10, Sisäisen muistin tyyppi: UHS-I, Lukunopeus: 100 MB/s, Kirjoitusnopeus: 85 MB/s, Nopeusluokka: Class 3 (U3)
| Kapasiteetti | 1 TB |
| Flash-korttityyppi | MicroSDXC |
| Flash-muistin luokka | Luokka 10 |
| Lukunopeus | 100 MB/s |
| Kirjoitusnopeus | 85 MB/s |
| Sisäisen muistin tyyppi | UHS-I |
| Nopeusluokka | Class 3 (U3) |
| Käyttölämpötila (T-T) | -25 - 85 °C |
| Tuotteen leveys | 15 mm |
| Tuotteen syvyys | 1 mm |
| Tuotteen korkeus | 11 mm |
| Paino | 25 g |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.