A-DATA CACCU3-100W-100AN-BK
|
|
A-DATA CACCU3-100W-100AN-BK
Tuotekoodi:
CACCU3-100W-100AN-BK
-
Liitin 1
USB C
-
Liitin 2
USB C
-
Väri
Musta
-
Pituus
1m
11,50 €
9,16 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
23.4.2026
|
ADATA CACCU3-100W-100AN-BK. Johdon pituus: 1 m. Liitin 1: USB C, Liitin 2: USB C, USB-versio: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Suurin tiedonsiirtonopeus: 10 Gbit/s, Tuotteen väri: musta
| USB-versio | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Liitin 1 | USB C |
| Liitin 2 | USB C |
| Liittimen 1 sukupuoli | Uros |
| Liittimen 2 sukupuoli | Uros |
| Liittimen 1 muoto | Suora |
| Liittimen 2 muoto | Suora |
| Kaapelivaipan materiaali | Nailon |
| Kaapelivaipan tyyppi | Punottu |
| Suurin tiedonsiirtonopeus | 10 Gbit/s |
| Tuotteen väri | musta |
| Kaapelityyppi | Pyöreä kaapeli |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| USB Power Delivery -versio | 3.0 |
| USB Power Delivery asti | 100 W |
| Suurin päivitystaajuus | 60 Hz |
| Antovirta (maks.) | 5 A |
| Johdon pituus | 1 m |
| Paino | 58,3 g |
| Pakkaustyyppi | Ripustettava laatikko |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.