A-DATA D5 5600 16GB C46 2
|
|
A-DATA D5 5600 16GB C46 2
Tuotekoodi:
AD5U560016G-S
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
16GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Pakkaus
Ei
-
Nopeus MHz
5.6GHz
327,40 €
260,88 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
29.4.2026
|
ADATA Premier . Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 16 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 5600 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 46
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 16 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 46 |
| Muistin kellotaajuus | 5600 MHz |
| Muistin jännite | 1.1 V |
| Moduulikonfiguraatio | 2048M x 8 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Pakkaustyyppi | Lokero |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.