A-DATA D5 5600 32GB C46 K2 2
|
|
A-DATA D5 5600 32GB C46 K2 2
Tuotekoodi:
AD5U560016G-DT
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Pakkaus
Kyllä
-
Nopeus MHz
5.6GHz
539,80 €
430,12 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
1
|
ADATA DDR5 5600 U-DIMM. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 5600 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 46, ECC
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin kellotaajuus | 5600 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| ECC | Kyllä |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 46 |
| Muistin jännite | 1.1 V |
| Moduulikonfiguraatio | 2048M x 8 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, WEEE |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Pakkauksen leveys | 110 mm |
| Pakkauksen syvyys | 170 mm |
| Pakkauksen korkeus | 8,4 mm |
| Pakkauksen paino | 37,6 g |
| Pakkaustyyppi | Lokero |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.