A-DATA DDR4 SO-DIMM 4GB CL19 AD4S26664G19-SGN
Tuotetta ei enää löydy tietokannastamme. Jos tarvitset apua korvaavan tuotteen löytämiseen, ota meihin yhteyttä.
|
|
A-DATA DDR4 SO-DIMM 4GB CL19 AD4S26664G19-SGN
Tuotekoodi:
AD4S26664G19-SGN
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
SO-DIMM
-
Muistin koko
4GB
-
Tyyppi
DDR4
-
Pakkaus
Ei
-
Nopeus MHz
2.666GHz
|
ADATA Premier . Komponentti (tuotteelle): Kannettava tietokone, Sisäinen muisti: 4 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 4 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR4, Muistin kellotaajuus: 2666 MHz, Muisti: 260-pin SO-DIMM, CAS-viive: 19
| Sisäinen muisti | 4 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 4 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR4 |
| Komponentti (tuotteelle) | Kannettava tietokone |
| Muisti | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Ei |
| CAS-viive | 19 |
| Muistin kellotaajuus | 2666 MHz |
| Muistin jännite | 1.2 V |
| JEDEC-standardi | Kyllä |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733020 |
| Korkeus | 3 cm (1.18") |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.