A-DATA DDR4 U-DIMM 3200 32GB AD4U320016G22-DTGN DUAL 2x 16GB
|
|
A-DATA DDR4 U-DIMM 3200 32GB AD4U320016G22-DTGN DUAL 2x 16GB
Tuotekoodi:
AD4U320016G22-DTGN
ADATA Premier Series - DDR4 - pakkaus - 32 Gt: 2 x 16 Gt - DIMM 288 nastaa - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - puskuroimaton - non-ECC
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR4
-
Nopeus MHz
3.2GHz
325,50 €
259,36 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
23.4.2026
|
ADATA AD4U320016G22-DTGN. Komponentti (tuotteelle): PC/palvelin, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR4, Muistin kellotaajuus: 3200 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 22
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR4 |
| Komponentti (tuotteelle) | PC/palvelin |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| CAS-viive | 22 |
| Muistin kellotaajuus | 3200 MHz |
| Muistin jännite | 1.2,2.5 V |
| Moduulikonfiguraatio | 2048M x 8 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Pakkaustyyppi | Lokero |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.