A-DATA DDR4 U-DIMM 3200 32GB AD4U320032G22-SGN
|
|
A-DATA DDR4 U-DIMM 3200 32GB AD4U320032G22-SGN
Tuotekoodi:
AD4U320032G22-SGN
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR4
-
Pakkaus
Ei
-
Nopeus MHz
3.2GHz
486,60 €
387,73 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
18.4.2026
|
ADATA Premier . Komponentti (tuotteelle): PC/palvelin, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 32 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR4, Muistin kellotaajuus: 3200 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 22
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 32 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR4 |
| Komponentti (tuotteelle) | PC/palvelin |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| ECC | Ei |
| CAS-viive | 22 |
| Muistin kellotaajuus | 3200 MHz |
| Muistin jännite | 1.2 V |
| Moduulikonfiguraatio | 1024M x 8 |
| JEDEC-standardi | Kyllä |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733020 |
| Korkeus | 3,12 cm (1.23") |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.