A-DATA DDR5 32GB 5600-46 K2 Premier Tray Dual Tray
Tuotetta ei enää löydy tietokannastamme. Jos tarvitset apua korvaavan tuotteen löytämiseen, ota meihin yhteyttä.
|
|
A-DATA DDR5 32GB 5600-46 K2 Premier Tray Dual Tray
Tuotekoodi:
AD5U560032G-DT
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
64GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Pakkaus
Kyllä
-
Nopeus MHz
5.6GHz
|
ADATA AD5U560032G-DT. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 64 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 32 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 5600 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 46
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 64 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 32 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin kellotaajuus | 5600 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| ECC | Ei |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 46 |
| Moduulikonfiguraatio | 2048M x 8 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Kyllä |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Tuotteen leveys | 110 mm |
| Tuotteen syvyys | 170 mm |
| Tuotteen korkeus | 8,4 mm |
| Paino | 18 g |
| Pakkauksen leveys | 355 mm |
| Pakkauksen syvyys | 364 mm |
| Pakkauksen korkeus | 300 mm |
| Pakkauksen paino | 64 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.