A-DATA DDR5 4800 U-DIMM 32GB Dual Box 2x16GB
|
|
A-DATA DDR5 4800 U-DIMM 32GB Dual Box 2x16GB
Tuotekoodi:
AD5U480016G-DT
ADATA - DDR5 - pakkaus - 32 Gt: 2 x 16 Gt - DIMM 288 nastaa - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1.1 V - puskuroimaton - on-die ECC - musta
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Pakkaus
Kyllä
-
Nopeus MHz
4.8GHz
611,30 €
487,09 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
1.5.2026
|
ADATA AD5U480016G-DT. Komponentti (tuotteelle): PC/palvelin, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 4800 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 40, ECC
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Komponentti (tuotteelle) | PC/palvelin |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| ECC | Kyllä |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 40 |
| Muistin kellotaajuus | 4800 MHz |
| Muistin jännite | 1.1 V |
| Moduulikonfiguraatio | 2048M x 8 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Pakkaustyyppi | Lokero |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.