A-DATA DDR5 5600 SO-DIMM 16GB AD5S560016G-S
|
|
A-DATA DDR5 5600 SO-DIMM 16GB AD5S560016G-S
Tuotekoodi:
AD5S560016G-S
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
SO-DIMM
-
Muistin koko
16GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Pakkaus
Ei
-
Nopeus MHz
5.6GHz
285,40 €
227,41 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
7
|
ADATA Premier . Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 16 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 5600 MHz, Muisti: 262-pin SO-DIMM, CAS-viive: 46, ECC
| Sisäinen muisti | 16 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| Muisti | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Kyllä |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 46 |
| Muistin kellotaajuus | 5600 MHz |
| Muistin jännite | 1.1 V |
| Moduulikonfiguraatio | 2048M x 8 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Tuotteen leveys | 55 mm |
| Tuotteen syvyys | 170 mm |
| Tuotteen korkeus | 9 mm |
| Paino | 10,11 g |
| Pakkauksen leveys | 300 mm |
| Pakkauksen syvyys | 340 mm |
| Pakkauksen korkeus | 212 mm |
| Pakkauksen paino | 22,21 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.