A-DATA DDR5 5600 U-DIMM 8GB AD5U56008G-S
|
|
A-DATA DDR5 5600 U-DIMM 8GB AD5U56008G-S
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
8GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Pakkaus
Ei
-
Nopeus MHz
5.6GHz
168,60 €
134,34 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
2
|
ADATA DDR5 5600 U-DIMM. Komponentti (tuotteelle): PC/palvelin, Sisäinen muisti: 8 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 8 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 5600 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 45
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 8 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 8 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Komponentti (tuotteelle) | PC/palvelin |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| ECC | Ei |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 45 |
| Muistin kellotaajuus | 5600 MHz |
| Muistikanavat | Yksikanavainen |
| Muistin jännite | 1.1 V |
| Moduulikonfiguraatio | 1024M x 16 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Pakkauksen leveys | 55 mm |
| Pakkauksen syvyys | 170 mm |
| Pakkauksen korkeus | 9 mm |
| Pakkauksen paino | 26,25 g |
| Pakkaustyyppi | Bulkki |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.