A-DATA DDR5 64GB 6400-32 K2 Lancer RGB w XPG-Series, white
|
|
A-DATA DDR5 64GB 6400-32 K2 Lancer RGB w XPG-Series, white
Tuotekoodi:
AX5U6400C3232G-DCLARWH
-
ECC
Kyllä
-
Muistin koko
64GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Nopeus MHz
6GHz
1 880,50 €
1 498,41 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
24.4.2026
|
ADATA XPG LANCER DDR5. Komponentti (tuotteelle): PC/palvelin, Sisäinen muisti: 64 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 32 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 6000 MHz, CAS-viive: 39, ECC
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 64 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 32 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin kellotaajuus | 6000 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC/palvelin |
| ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 39 |
| Muistin jännite | 1.4 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Kyllä |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) -versio | 3.0 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 65 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Tuotteen leveys | 40 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 8 mm |
| Paino | 72,4 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.