A-DATA DDR5 SO-DIMM 5600 48GB AD5S560048G-S
|
|
A-DATA DDR5 SO-DIMM 5600 48GB AD5S560048G-S
Tuotekoodi:
AD5S560048G-S
-
ECC
Ei
-
Muistin koko
48GB
-
Tyyppi
DDR5
755,60 €
602,07 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
1
|
ADATA AD5S560048G-S. Komponentti (tuotteelle): Kannettava tietokone, Sisäinen muisti: 48 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 48 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muisti: 262-pin SO-DIMM, CAS-viive: 46, Tuotteen väri: musta
| Sisäinen muisti | 48 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 48 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistidatan siirtonopeus | 5600 MT/s |
| Komponentti (tuotteelle) | Kannettava tietokone |
| Muisti | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Ei |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 46 |
| Muistin jännite | 1.1 V |
| Tuotteen väri | musta |
| Taustavalo | Ei |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, UKCA |
| Sähkö- ja elektroniikkalaiteromun (WEEE) vaatimustenmukaisuus | Kyllä |
| Pakkauksen leveys | 55 mm |
| Pakkauksen syvyys | 170 mm |
| Pakkauksen korkeus | 9 mm |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.