A-DATA DDR5 U-DIMM 32GB AD5U560032G-S
|
|
A-DATA DDR5 U-DIMM 32GB AD5U560032G-S
Tuotekoodi:
AD5U560032G-S
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Pakkaus
Ei
-
Nopeus MHz
5.6GHz
611,80 €
487,49 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
18.4.2026
|
ADATA Premier . Komponentti (tuotteelle): Kannettava tietokone, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 32 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 5600 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 46
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 32 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Komponentti (tuotteelle) | Kannettava tietokone |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 46 |
| Muistin kellotaajuus | 5600 MHz |
| Muistin jännite | 1.1 V |
| Moduulikonfiguraatio | 2048M x 8 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Pakkauksen leveys | 55 mm |
| Pakkauksen syvyys | 170 mm |
| Pakkauksen korkeus | 9 mm |
| Pakkauksen paino | 26,5 g |
| Pakkaustyyppi | Lokero |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.