A-DATA External SSD SE880 1TB Blue
|
|
A-DATA External SSD SE880 1TB Blue
Tuotekoodi:
AELI-SE880-1TCBU
-
Asennettu
1TB
-
Liitäntä
USB
-
Max levyt
1
-
RAID
Ei
-
Tyyppi
Ulkoinen
-
Levyn koko
2.5"
265,40 €
211,47 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
29.4.2026
|
SE880 1TB Pocket Size External SSDTitanium Blue
| SSD-kapasiteetti | 1 TB |
| Lukunopeus | 2000 MB/s |
| Kirjoitusnopeus | 2000 MB/s |
| USB-liitin | USB Type-C |
| USB-versio | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt-teknologia | Ei |
| Wi-Fi | Ei |
| Tuotteen väri | Sininen |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android, iOS |
| Laitteistosalaus | Ei |
| Käyttöjännite | 5 V |
| Käyttölämpötila (T-T) | 5 - 50 °C |
| Tuotteen leveys | 35 mm |
| Tuotteen syvyys | 64,8 mm |
| Tuotteen korkeus | 12,2 mm |
| Paino | 31 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Takuuaika | 5 vuosi/vuosia |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.