A-DATA External SSD SE920 4TB Black
|
|
A-DATA External SSD SE920 4TB Black
-
Asennettu
4TB
-
Liitäntä
USB
-
Max levyt
1
-
RAID
Ei
-
Tyyppi
Ulkoinen
-
Levyn koko
2.5"
1 140,00 €
908,37 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
1.5.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
ADATA SE920. SSD-kapasiteetti: 4 TB. USB-liitin: USB Type-C, USB-versio: USB4 Gen 3x2. Lukunopeus: 3800 MB/s, Kirjoitusnopeus: 3700 MB/s. Tiedonsiirtonopeus: 40 Gbit/s. Tuotteen väri: musta
| SSD-kapasiteetti | 4 TB |
| NVMe | Ei |
| Lukunopeus | 3800 MB/s |
| Kirjoitusnopeus | 3700 MB/s |
| USB-liitin | USB Type-C |
| USB-versio | USB4 Gen 3x2 |
| Thunderbolt-teknologia | Kyllä |
| Thunderbolt -versio | 4 |
| Wi-Fi | Ei |
| Tiedonsiirtonopeus | 40 Gbit/s |
| Tuotteen väri | musta |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Linux Kernel 6.2, Linux Kernel 6.5 |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android 13.0, Android 14.0 |
| Laitteistosalaus | Ei |
| Salasanasuojaus | Ei |
| Käyttöjännite | 5 V |
| Käyttölämpötila (T-T) | 5 - 35 °C |
| Tuotteen leveys | 64,2 mm |
| Tuotteen syvyys | 105 mm |
| Tuotteen korkeus | 15,9 mm |
| Paino | 181,52 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Sisältää johdot | C-tyypin USB:stä C-tyypin USB:hen |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
Tallennus / Tallennustarvikkeet
Saatavilla arviolta
24.4.2026
Tallennus / Ulkoiset asemat
Saatavilla arviolta
24.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.