A-DATA Externe HDD HD710P 5TB 2.5 DURABLE IP68 Black
|
|
A-DATA Externe HDD HD710P 5TB 2.5 DURABLE IP68 Black
Tuotekoodi:
AHD710P-5TU31-CBK
-
Asennettu
5TB
-
Liitäntä
USB
-
Max levyt
1
-
RAID
Ei
-
Tyyppi
Ulkoinen
-
Levyn koko
2.5"
288,80 €
230,12 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
29.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Ammattilaisten arvostelut
ADATA HD710 Pro. HDD-kapasiteetti: 5 TB. USB-versio: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Tuotteen väri: musta
| HDD-kapasiteetti | 5 TB |
| Malli | HDD |
| USB-liitin | USB |
| USB-versio | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt-teknologia | Ei |
| Tuotteen väri | musta |
| Kotelon materiaali | Muovi, Silikoni |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Suojaustoiminnot | Pölynkestävä, Iskunkestävä, Vesitiivis |
| Väylätehoinen | USB |
| Väylän teho | 5 V |
| Akun kapasiteetti | 900 mAh |
| Käyttölämpötila (T-T) | 5 - 50 °C |
| Tuotteen leveys | 98,5 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 26,7 mm |
| Paino | 390 g |
| Sisältää johdot | USB |
Tallennus / Tallennustarvikkeet
Saatavilla arviolta
24.4.2026
Tallennus / Ulkoiset asemat
Saatavilla arviolta
24.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.