A-DATA Gold hukommelsesmodul 32 GB 1 x
|
|
A-DATA Gold hukommelsesmodul 32 GB 1 x
Tuotekoodi:
GD5S5600732G-SMI
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR5
758,90 €
604,70 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
30.4.2026
|
ADATA Gold. Komponentti (tuotteelle): Kannettava tietokone, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 32 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muisti: 262-pin SO-DIMM, CAS-viive: 42
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 32 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistidatan siirtonopeus | 5200 MT/s |
| Komponentti (tuotteelle) | Kannettava tietokone |
| Muisti | 262-pin SO-DIMM |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 42 |
| Muistin jännite | 1.1 V |
| Moduulikonfiguraatio | 2048M x 8 |
| Jäähdytyksen tyyppi | Jäähdytin |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Pakkauksen leveys | 55 mm |
| Pakkauksen syvyys | 170 mm |
| Pakkauksen korkeus | 9 mm |
| Pakkauksen paino | 10,5 g |
| Pakkaustyyppi | Lokero |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.