A-DATA LANCER RGB hukommelsesmodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 8000 MHz
|
|
A-DATA LANCER RGB hukommelsesmodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 8000 MHz
Tuotekoodi:
AX5U8000C3816G-DCLARBK
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
DIMM
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Pakkaus
Kyllä
-
Nopeus MHz
8GHz
1 023,80 €
815,78 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
25.4.2026
|
XPG LANCER RGB. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 8000 MHz, CAS-viive: 38
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin kellotaajuus | 8000 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| On-Die ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 38 |
| Muistin jännite | 1.45 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Kyllä |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) -versio | 3.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Kyllä |
| Jäähdytyksen tyyppi | Jäähdytin |
| Taustavalo | Kyllä |
| Taustavalon väri | Monivärinen |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 65 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Tuotteen leveys | 43,6 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 8 mm |
| Paino | 147,32 g |
| Pakkauksen leveys | 122 mm |
| Pakkauksen syvyys | 150 mm |
| Pakkauksen korkeus | 15,5 mm |
| Pakkauksen paino | 188,92 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.