A-DATA linden----DIMM 16 GB DDR5-6000 (weiß, AX5U6000C3016G-SLABRWH, XPG Lancer Blade RGB, INTEL XMP, AMD EXPO)
Etusivu
Muistit
Keskusmuistit
A-DATA linden----DIMM 16 GB DDR5-6000 (weiß, AX5U6000C3016G-SLABRWH, XPG Lancer Blade RGB, INTEL XMP, AMD EXPO)
|
|
A-DATA linden----DIMM 16 GB DDR5-6000 (weiß, AX5U6000C3016G-SLABRWH, XPG Lancer Blade RGB, INTEL XMP, AMD EXPO)
Tuotekoodi:
AX5U6000C3016G-SLABRWH
-
ECC
Kyllä
-
Muistin koko
16GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Nopeus MHz
6GHz
448,40 €
357,29 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
30.4.2026
|
ADATA LANCER BLADE RGB DDR5. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 16 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 6000 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 30, ECC
| Puskuroitu muistityyppi | Registered (buffered) |
| Sisäinen muisti | 16 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin kellotaajuus | 6000 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 30 |
| Muistin jännite | 1.35,1.4 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Kyllä |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) -versio | 3.0 |
| Jäähdytyksen tyyppi | Jäähdytin |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 65 °C |
| Tuotteen leveys | 40 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 7,86 mm |
| Paino | 44,41 g |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.