A-DATA mSD EXPRESS SWITCH 2 256GB PCIe U3 C10 V30 RW:800MBs/700MBs
|
|
A-DATA mSD EXPRESS SWITCH 2 256GB PCIe U3 C10 V30 RW:800MBs/700MBs
Tuotekoodi:
UD256GEX3L1-C
-
Muistin koko
256GB
-
Tyyppi
MicroSDXC
129,80 €
103,43 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
24.4.2026
|
ADATA UD256GEX3L1-C. Kapasiteetti: 256 GB, Flash-korttityyppi: MicroSDXC, Sisäisen muistin tyyppi: UHS-II, Lukunopeus: 800 MB/s, Kirjoitusnopeus: 700 MB/s, Nopeusluokka: Class 3 (U3), Videonopeusluokka: V30. Tuotteen väri: Sininen, Keltainen
| Kapasiteetti | 256 GB |
| Flash-korttityyppi | MicroSDXC |
| Lukunopeus | 800 MB/s |
| Kirjoitusnopeus | 700 MB/s |
| Sisäisen muistin tyyppi | UHS-II |
| Nopeusluokka | Class 3 (U3) |
| Videonopeusluokka | V30 |
| Tuotteen väri | Sininen, Keltainen |
| Tuotteen leveys | 15 mm |
| Tuotteen syvyys | 1 mm |
| Tuotteen korkeus | 11 mm |
| Paino | 25 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.