A-DATA Premier Series - 16GB - DDR4 - 2
|
|
A-DATA Premier Series - 16GB - DDR4 - 2
Tuotekoodi:
AD4S266616G19-SGN
-
ECC
Ei
-
Merkitty
Ei
-
Form Factor
SO-DIMM
-
Muistin koko
16GB
-
Tyyppi
DDR4
-
Pakkaus
Ei
-
Nopeus MHz
2.666GHz
258,90 €
206,29 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
25.4.2026
|
ADATA Premier . Komponentti (tuotteelle): Kannettava tietokone, Sisäinen muisti: 16 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR4, Muistin kellotaajuus: 2666 MHz, Muisti: 260-pin SO-DIMM, CAS-viive: 19
| Sisäinen muisti | 16 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR4 |
| Komponentti (tuotteelle) | Kannettava tietokone |
| Muisti | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Ei |
| CAS-viive | 19 |
| Muistin kellotaajuus | 2666 MHz |
| Muistin jännite | 1.2 V |
| Moduulikonfiguraatio | 512M x 8 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733020 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.