A-DATA SC610 500GB Pocket Size External SSD, USB Retractable Design
|
|
A-DATA SC610 500GB Pocket Size External SSD, USB Retractable Design
Tuotekoodi:
SC610-500G-CBK/RD
-
Muistin koko
500GB
-
Tyyppi
USB 3.2
140,00 €
111,55 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
30.4.2026
|
SC610 500GB Pocket Size External SSD, USB Retractable Design
| SSD-kapasiteetti | 500 GB |
| Lukunopeus | 550 MB/s |
| Kirjoitusnopeus | 500 MB/s |
| USB-liitin | USB A-tyyppi |
| USB-versio | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Ei |
| Tiedonsiirtonopeus | 10 Gbit/s |
| Tuotteen väri | musta |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE, EAC, Yhdysvaltain telehallintovirasto (FCC), KCC, RoHS, UKCA |
| Käyttöjännite | 5 V |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 60 °C |
| Tuotteen leveys | 23,5 mm |
| Tuotteen syvyys | 67,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 10,2 mm |
| Paino | 13 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Takuuaika | 5 vuosi/vuosia |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.