A-DATA SPEED PLUS - flash memory card - 128 GB - SDXC UHS-I
|
|
A-DATA SPEED PLUS - flash memory card - 128 GB - SDXC UHS-I
Tuotekoodi:
UD128GUI3V30A2SP-RA1
-
Muistin koko
128GB
-
Tyyppi
MicroSDXC
34,90 €
27,81 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
29.4.2026
|
ADATA Speed Plus. Kapasiteetti: 128 GB, Flash-korttityyppi: MicroSDXC, Flash-muistin luokka: Luokka 10, Lukunopeus: 180 MB/s, Kirjoitusnopeus: 160 MB/s, Nopeusluokka: Class 3 (U3), Videonopeusluokka: V30. Suojaustoiminnot: Pudotuksenkestävä, Magneettisuojattu, Lämmönkestävä, Vesitiivis, Röntgensäteenkestävä, Tuotteen väri: musta, Vihreä, Valkoinen
| Kapasiteetti | 128 GB |
| Flash-korttityyppi | MicroSDXC |
| Flash-muistin luokka | Luokka 10 |
| Lukunopeus | 180 MB/s |
| Kirjoitusnopeus | 160 MB/s |
| Nopeusluokka | Class 3 (U3) |
| Videonopeusluokka | V30 |
| Sovelluksen teholuokka | A2 |
| Tuotteen väri | musta, Vihreä, Valkoinen |
| Suojaustoiminnot | Pudotuksenkestävä, Magneettisuojattu, Lämmönkestävä, Vesitiivis, Röntgensäteenkestävä |
| Sertifiointi | CE, FCC, VCCI, EAC, RCM, UKCA, IC |
| Muistin jännite | 2.7,2.8,3.3,3.6 V |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 70 °C |
| Tuotteen leveys | 15 mm |
| Tuotteen syvyys | 1 mm |
| Tuotteen korkeus | 11 mm |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.