A-DATA UR340 128GB USB 3.2
|
|
A-DATA UR340 128GB USB 3.2
Tuotekoodi:
AROY-UR340-128GBK
ADATA UR340 - USB Flash-asema - 128 Gt - USB 3.2 Gen 1 - musta
-
Muistin koko
128GB
-
Tyyppi
USB 3.2
25,60 €
20,40 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
23.4.2026
|
ADATA UR340. Kapasiteetti: 128 GB, Laitteen käyttöliittymä: USB A-tyyppi, USB-versio: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Lukunopeus: 100 MB/s. Kotelo: Suojus. Paino: 4 g. Tuotteen väri: musta
| Kapasiteetti | 128 GB |
| Laitteen käyttöliittymä | USB A-tyyppi |
| USB-versio | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Lukunopeus | 100 MB/s |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 |
| Kotelo | Suojus |
| Tuotteen väri | musta |
| Kotelon materiaali | Metalli |
| Tuotteen leveys | 12,2 mm |
| Tuotteen syvyys | 34,8 mm |
| Tuotteen korkeus | 4,6 mm |
| Paino | 4 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.