A-DATA UR350 32GB 3.2 Gen 1 USB stick Brun
|
|
A-DATA UR350 32GB 3.2 Gen 1 USB stick Brun
Tuotekoodi:
UR350-32G-RSR/BG
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
USB A-tyyppi
15,00 €
11,95 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
23.4.2026
|
ADATA UR350. Kapasiteetti: 32 GB, Laitteen käyttöliittymä: USB A-tyyppi, USB-versio: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lukunopeus: 100 MB/s. Kotelo: Ilman suojusta. Paino: 3,5 g. Tuotteen väri: Ruskea
| Kapasiteetti | 32 GB |
| Laitteen käyttöliittymä | USB A-tyyppi |
| USB-versio | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lukunopeus | 100 MB/s |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux Kernel 2.6 or later |
| Kotelo | Ilman suojusta |
| Tuotteen väri | Ruskea |
| Kotelon materiaali | Metalli |
| Suojaustoiminnot | Pölynkestävä, Iskunkestävä, Vedenkestävä |
| Tuotteen leveys | 12 mm |
| Tuotteen syvyys | 39,1 mm |
| Tuotteen korkeus | 5,7 mm |
| Paino | 3,5 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.