A-DATA *UV240 64GB USB2.0 Black
|
|
A-DATA *UV240 64GB USB2.0 Black
Tuotekoodi:
AUV240-64G-RBK
-
Muistin koko
64GB
-
Tyyppi
USB A-tyyppi
12,70 €
10,12 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
23.4.2026
|
ADATA UV240. Kapasiteetti: 64 GB, Laitteen käyttöliittymä: USB A-tyyppi, USB-versio: 2.0. Kotelo: Suojus. Paino: 7 g. Tuotteen väri: musta
| Kapasiteetti | 64 GB |
| Laitteen käyttöliittymä | USB A-tyyppi |
| USB-versio | 2.0 |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Mac-yhteensopivuus | Kyllä |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Kotelo | Suojus |
| Tuotteen väri | musta |
| Sertifiointi | FC, CE, VCI, RoHs |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| PIN-suojaus | Ei |
| Salasanasuojaus | Ei |
| Tuotteen leveys | 19,2 mm |
| Tuotteen syvyys | 54,6 mm |
| Tuotteen korkeus | 8,3 mm |
| Paino | 7 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.