A-DATA warehouse linden----DIMM 64 GB DDR4-32
|
|
A-DATA warehouse linden----DIMM 64 GB DDR4-32
Tuotekoodi:
AX4U320032G16A-DTBKD35
-
Muistin koko
64GB
-
Tyyppi
DDR4
-
Nopeus MHz
3.2GHz
1 002,50 €
798,80 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
17.4.2026
|
ADATA GAMMIX D35. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 64 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 32 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR4, Muistin kellotaajuus: 3200 MHz, CAS-viive: 16
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 64 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 32 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR4 |
| Muistin kellotaajuus | 3200 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| CAS-viive | 16 |
| Muistin jännite | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Kyllä |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) -versio | 2.0 |
| Jäähdytyksen tyyppi | Jäähdytin |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 65 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Tuotteen leveys | 34 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 5,9 mm |
| Pakkaustyyppi | Lokero |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.