A-DATA XPG DDR4 Spectrix D35G 3200 32GB GAMMIX BLACK
|
|
A-DATA XPG DDR4 Spectrix D35G 3200 32GB GAMMIX BLACK
Tuotekoodi:
AX4U320032G16A-SBKD35
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR4
-
Nopeus MHz
3.2GHz
502,10 €
400,08 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
1.5.2026
|
ADATA GAMMIX D35. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 1 x 32 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR4, Muistin kellotaajuus: 3200 MHz, CAS-viive: 16
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 1 x 32 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR4 |
| Muistin kellotaajuus | 3200 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| CAS-viive | 16 |
| Muistipiirien sijoittelu | 2 |
| Muistin jännite | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Kyllä |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) -versio | 2.0 |
| Jäähdytyksen tyyppi | Jäähdytin |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 65 °C |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Tuotteen leveys | 34 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 5,9 mm |
| Paino | 29,27 g |
| Pakkauksen leveys | 70 mm |
| Pakkauksen syvyys | 170 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,2 mm |
| Pakkauksen paino | 49,57 g |
| Pakkaustyyppi | Lokero |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.