A-DATA XPG LancerBlade DDR5 64 00 32GB (2x16
|
|
A-DATA XPG LancerBlade DDR5 64 00 32GB (2x16
Tuotekoodi:
AX5U6400C3216G-DTLABRWH
-
ECC
Kyllä
-
Muistin koko
32GB
-
Tyyppi
DDR5
-
Nopeus MHz
6.4GHz
944,40 €
752,51 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
1.5.2026
|
ADATA Lancer Blade. Komponentti (tuotteelle): PC, Sisäinen muisti: 32 GB, Muistin sijoitus (moduulit x koko): 2 x 16 GB, Sisäisen muistin tyyppi: DDR5, Muistin kellotaajuus: 6400 MHz, Muisti: 288-pin DIMM, CAS-viive: 32, ECC
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Muistin sijoitus (moduulit x koko) | 2 x 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin kellotaajuus | 6400 MHz |
| Komponentti (tuotteelle) | PC |
| Muisti | 288-pin DIMM |
| ECC | Kyllä |
| CAS-viive | 32 |
| Muistin jännite | 1.1,1.4 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Kyllä |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) -versio | 3.0 |
| Jäähdytyksen tyyppi | Jäähdytin |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 85 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 65 °C |
| Tuotteen leveys | 33,8 mm |
| Tuotteen syvyys | 133,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 7,8 mm |
| Paino | 32,9 g |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.