ACER 45W TYPE C ADAPTER INCLUDING EU POWER CABLE CPNT
|
|
ACER 45W TYPE C ADAPTER INCLUDING EU POWER CABLE CPNT
Acer - Verkkosovitin - 45 watt - Euroopan unioni - musta malleihin Chromebook Spin 13; TravelMate P2410, P2510, P614, TMP614; TravelMate X TMX3410, TMX514
-
Tyyppi
Virtalähteet ja -kaapelit
-
Brand Compatibility
Acer
80,40 €
64,06 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
21.5.2026
|
Acer NP.ADT0A.065. Tarkoitus: Kannettava tietokone, Virtalähteen tyyppi: Sisätila, Tulojännite: 230 V. Tuotteen väri: Musta
| Tarkoitus | Kannettava tietokone |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Virran tyyppi | AC–DC |
| Tulojännite | 230 V |
| Lähtöteho | 45 W |
| Ulostulojännite | 5, 9, 15, 20 V |
| Lähtövirta | 3 A |
| Säädettävä lähtöjännite | Ei |
| Pistoketyyppi | Tyyppi C |
| Yhteensopivuus | ChromeBook 11; Swift 7; Spin 7; Chromebook 14 for Work; Chromebook Spin 11; Chromebook R 13; Chromebook R 13 für Work |
| Automaattinen jänniteulostulon säätö | Kyllä |
| Tuotteen väri | Musta |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85044095 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.