ACER Gan Tech 65W-19V White Indoor
|
|
ACER Gan Tech 65W-19V White Indoor
89,90 €
71,63 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
21.4.2026
|
Acer GaN Tech 65W-19V. Laturin tyyppi: Sisätila, Virtalähteen malli: AC, Laturin yhteensopivuus: Universaali. Ulostulon jännite (max.): 19 V. USB C-tyyppiporttien määrä: 2. Tuotteen väri: Valkoinen
| Laturin tyyppi | Sisätila |
| Laturin yhteensopivuus | Universaali |
| Virtalähteen malli | AC |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 1 |
| USB C-tyyppiporttien määrä | 2 |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| USB Power Delivery asti | 65 W |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| Ulostulon jännite (max.) | 19 V |
| Tuotteen leveys | 45,4 mm |
| Tuotteen korkeus | 31 mm |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mukana olevat pistoketyypit | EU, UK |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.