ACER Predator Xb273Kv4Bmiiprx
|
|
ACER Predator Xb273Kv4Bmiiprx
-
Koko
27"
-
Resoluutio
3840 x 2160
-
HD
4K Ultra HD
-
DP
1
-
HDMI
2
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Kyllä
-
Nivel
Kyllä
-
Päivitystaajuus
320Hz
584,40 €
465,66 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
25.5.2026
|
Acer Predator XB273KV4bmiiprx. Näytön halkaisija: 68,6 cm (27"), Näytön erottelutarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä, HD-tyyppi: 4K Ultra HD, Näytön teknologia: LED, Vasteaika (tyypillinen): 1 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäiset kaiuttimet. VESA-kiinnitys, Korkeudensäätö. Tuotteen väri: Musta
| Näytön halkaisija | 68,6 cm (27") |
| Näytön erottelutarkkuus | 3840 x 2160 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Näytön teknologia | LED |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | 4K Ultra HD |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 250 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 1 ms |
| Vasteajan mittaustyyppi | GTG (Gray to Gray) |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen) | 100000000:1 |
| Suurin päivitystaajuus | 320 Hz |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Digitaalinen vaakataajuus | 30 - 374 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 48 - 320 Hz |
| Ruudun halkaisija (cm) | 68,6 cm |
| HDR-tuettu | Kyllä |
| Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Vakiovärialue | DCI-P3 |
| Värikirjo | 90% |
| NVIDIA G-SYNC | Kyllä |
| AMD FreeSync | Kyllä |
| NVIDIA G-SYNC -tyyppi | G-SYNC |
| AMD FreeSync -tyyppi | FreeSync Premium |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 4 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Pelaaminen |
| Tuotteen väri | Musta |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 2 |
| HDMI-versio | 2.1 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| DisplayPort-lähtöjen versio | 1.4 |
| Äänen ulostulo | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| Säädettävä korkeus (max) | 15 cm |
| Pivot-toiminto | Kyllä |
| Pivot-kulma | -90 - 90° |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | -5 - 25° |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | F |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | F |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 25 kWh |
| Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti | 25 kWh |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Leveys (ilman jalustaa) | 614 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 67 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 367 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 4,4 kg |
| Pakkauksen leveys | 685 mm |
| Pakkauksen syvyys | 148 mm |
| Pakkauksen korkeus | 515 mm |
| Pakkauksen paino | 8,5 kg |
| Sisältää johdot | AC, HDMI |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | MPR II |
| Keskimääräinen vikaantumisaika | 30000 h |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.