| Näytön halkaisija | 68,6 cm (27") |
| Näytön erottelutarkkuus | 2560 x 1440 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | Quad HD |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| LED-taustavalo | Kyllä |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 250 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 4 ms |
| Vasteajan mittaustyyppi | GTG (Gray to Gray) |
| Vasteaika (MPRT) | 1 ms |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1500:1 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen) | 100000000:1 |
| Suurin päivitystaajuus | 144 Hz |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,22 x 0,22 mm |
| Pikselitiheys | 109 ppi |
| Kuvakoko, vaaka | 59,7 cm |
| Kuvakoko, pysty | 33,6 cm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 30 - 230 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 48 - 144 Hz |
| Ruudun halkaisija (cm) | 69 cm |
| HDR-tuettu | Kyllä |
| Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Värin syvyys | 6 bittiä |
| Värialue DCI-P3 | 90% |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Kyllä |
| AMD FreeSync -tyyppi | FreeSync |
| Välkkymätön teknologia | Kyllä |
| Matala sinivalo -teknologia | Kyllä |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 4 W |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Asema markkinoilla | Yritys |
| Tuotteen väri | Musta |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Ei |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 2 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| DisplayPort-lähtöjen versio | 1.4 |
| Kuulokeliitäntä | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Seinäkiinnitteinen | Kyllä |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeudensäätö | Ei |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | -5 - 25° |
| On Screen Display (OSD) | Kyllä |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | D |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | G |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 16 kWh |
| Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti | 32 kWh |
| Virrankulutus | 17 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Tehonkulutus (maks.) | 44 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 613,8 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 210 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 465,2 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 3,87 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 613,8 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 47,6 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 360,9 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 3,51 kg |
| Pakkauksen leveys | 695 mm |
| Pakkauksen syvyys | 121 mm |
| Pakkauksen korkeus | 433 mm |
| Pakkauksen paino | 6,93 kg |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | HDMI, Teho |
| Niputettu ohjelmisto | VisionCare 1.0 |