ACER Ut241Y Computer Monitor 60.5
|
|
ACER Ut241Y Computer Monitor 60.5
-
Koko
23.8"
-
Resoluutio
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
USB-C
1
-
DVI
0
-
HDMI
1
-
Kosketusnäyttö
Kyllä
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Kyllä
-
Kääntöalusta
Ei
-
Nivel
Ei
-
KÄYTTÖTARKOITUS
Työpöytänäyttö
425,20 €
338,80 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Varastossa
15
|
Acer UT241Y. Näytön halkaisija: 60,5 cm (23.8"), Näytön erottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, Näytön teknologia: LED, Vasteaika (tyypillinen): 4 ms, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäiset kaiuttimet. VESA-kiinnitys, Korkeudensäätö. Tuotteen väri: Musta
| Näytön halkaisija | 60,5 cm (23.8") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Näytön teknologia | LED |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Kosketusnäytön tyyppi | Pöydän pinta |
| Kosketusteknologia | Multi-touch |
| Vasteaika (tyypillinen) | 4 ms |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen) | 100000000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,78 miljoonaa väriä |
| Ruudun halkaisija (cm) | 60,5 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Kyllä |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Asema markkinoilla | Koti |
| Tuotteen väri | Musta |
| Sertifiointi | MPR II |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Seinäkiinnitteinen | Kyllä |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| Korkeudensäätö | 12,5 cm |
| Kallistuskulma | -5 - 90° |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Sisältää johdot | AC, HDMI, USB, USB Type-C |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 540,3 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 65,4 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 394 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 6,37 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 540,3 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 238,6 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 323,2 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 4,11 kg |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.