ACER Value X1228I Data Projector
|
|
ACER Value X1228I Data Projector
-
Teknologia
DLP
-
Kirkkaus
4500ANSI Lumen
-
Kontrasti
20000:1
-
Alkuperäinen tarkkuus
800 x 600
-
Paino
2.75Kg
-
Speakers
Kyllä
-
3d-ready
Kyllä
635,20 €
506,14 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
15.4.2026
|
Kuvaus
Tekniset tiedot
Tarvikkeet
Acer Value X1228i. Projektorin kirkkaus: 4500 ANSI lumenia, Projektioteknologia: DLP, Projektorin oletusresoluutio: SVGA (800x600). Valonlähteen tyyppi: Lamppu, Valonlähteen käyttöikä: 6000 h, Valonlähteen käyttöikä (säästötila): 10000 h. Polttovälialue: 21.85 - 24.01 mm, Aukkoalue (F-F): 2,41 - 2,53, Heittosuhde: 1.94 - 2.16. Analogisen signaalin järjestelmä: NTSC, PAL, SECAM, Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet: 800 x 600 (SVGA), 1920 x 1200 (WUXGA). Heijastustilat: Katto, Etu, Taka, Yhteensopivat käyttöjärjestelmät: MacOS, Windows
| Projektorin kirkkaus | 4500 ANSI lumenia |
| Projektioteknologia | DLP |
| Projektorin oletusresoluutio | SVGA (800x600) |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 20000:1 |
| Vakiokuvasuhde | 4:3 |
| Tuetut kuvasuhteet | 4:3, 16:9 |
| Projektio-etäisyys | 1 - 11,8 m |
| Värien määrä | 1,07 miljardia väriä |
| Skannausalue (vaaka) | 15 - 100 kHz |
| Skannausalue (pysty) | 24 - 120 Hz |
| Keystone korjaus, pystysuunta | -40 - 40° |
| Valonlähteen tyyppi | Lamppu |
| Valonlähteen käyttöikä | 6000 h |
| Valonlähteen käyttöikä (säästötila) | 10000 h |
| Lampun teho | 220 W |
| Lamppujen määrä | 1 lamppua |
| Polttovälialue | 21.85 - 24.01 mm |
| Aukkoalue (F-F) | 2,41 - 2,53 |
| Zoomaus-ominaisuus | Kyllä |
| Heittosuhde | 1.94 - 2.16 |
| Analogisen signaalin järjestelmä | NTSC, PAL, SECAM |
| Full HD | Ei |
| 3D | Kyllä |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 800 x 600 (SVGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| Komposiittivideo sisääntulo | 1 |
| DVI-portti | Ei |
| USB 2.0 -porttien määrä | 1 |
| Ääni sisään (V,O) | 1 |
| Ääni ulos (V,O) | 1 |
| PC-ääni sisään | Kyllä |
| PC-ääni ulos | Kyllä |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ei |
| Älytelevisio | Ei |
| Ethernet LAN | Ei |
| Wi-Fi | Ei |
| Integroitu kortinlukija | Ei |
| Interaktiivinen | Ei |
| Heijastustilat | Katto, Etu, Taka |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | MacOS, Windows |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Nimellisteho RMS | 3 W |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 1 |
| Tuotetyyppi | Vakioprojektori |
| Asema markkinoilla | Esitys |
| Tuotteen väri | Musta |
| Sijoitus | Katto |
| Sisäänrakennettu näyttö | Ei |
| Voimanlähde | AC |
| Virrankulutus | 265 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85286200 |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Paino | 2,75 kg |
| Kaukosäädin | Ei |
| Sisältää johdot | AC |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Saatavilla arviolta
14.4.2026
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.