ACER VERO B277UEWMIIPRZXV 27IN
|
|
ACER VERO B277UEWMIIPRZXV 27IN
-
Koko
27"
-
Resoluutio
2560 x 1440
-
HD
Full HD
-
DP
1
-
HDMI
1
-
Kosketusnäyttö
Ei
-
Kaiuttimet
Kyllä
-
Näytön muoto
Litteä
-
Korkeuden säätö
Kyllä
-
Kääntöalusta
Kyllä
-
Nivel
Kyllä
-
Päivitystaajuus
100Hz
458,50 €
365,34 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
21.4.2026
|
Acer Vero B277U E. Näytön halkaisija: 68,6 cm (27"), Näytön erottelutarkkuus: 2560 x 1440 pikseliä, HD-tyyppi: Full HD, Vasteaika (tyypillinen): 4 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäiset kaiuttimet. VESA-kiinnitys, Korkeudensäätö. Tuotteen väri: Valkoinen
| Näytön halkaisija | 68,6 cm (27") |
| Näytön erottelutarkkuus | 2560 x 1440 pikseliä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Taustavalon tyyppi | LED |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 350 cd/m² |
| Vasteaika (tyypillinen) | 4 ms |
| Näytön muoto | Litteä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen) | 100000000:1 |
| Suurin päivitystaajuus | 100 Hz |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,23 x 0,23 mm |
| Ruudun halkaisija (cm) | 68,6 cm |
| HDR-tuettu | Kyllä |
| Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Värin syvyys | 8 bittiä |
| sRGB-kattavuus (tyypillinen) | 99% |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Nimellisteho RMS | 2 W |
| Asema markkinoilla | Yritys |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Etureuna | Valkoinen |
| Valaistu jalusta | Ei |
| Jalkojen väri | Valkoinen |
| USB upstream -porttityyppi | USB B-tyyppi |
| USB B-tyypin upstream-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| DisplayPort versio | 1.2 |
| Kuulokeliitäntä | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| Korkeudensäätö | 15 cm |
| Kääntyvyys | Kyllä |
| Kääntyvä kulma alue | -45 - 45° |
| Kallistuskulma | -5 - 35° |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | DisplayPort, HDMI, Teho, USB |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 614,4 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 247 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 542,8 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 8,68 kg |
| Leveys (ilman jalustaa) | 614,4 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 67,8 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 367 mm |
| Paino (ilman jalustaa) | 4,96 kg |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.