AEG HK634060XB, stand-alone cooking field (black)
|
|
AEG HK634060XB, stand-alone cooking field (black)
359,90 €
286,77 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
30.4.2026
|
AEG HK634060XB. Tyyppi: Sisäinen, Keittolevyn tyyppi: Ceramic hob, Yläpinnan tyyppi: Keraaminen. Ohjaustyyppi: Anturi, Ajastintyyppi: Digitaalinen, Ohjauksen sijainti: Oikea ylä
| Tyyppi | Sisäinen |
| Keittolevyn tyyppi | Ceramic hob |
| Yläpinnan tyyppi | Keraaminen |
| Vyöhykkeiden määrä | 4 |
| Sähköisiä vyöhykkeitä | 4 |
| Tuotteen väri | Musta |
| Normaali vyöhyke | 1200 W |
| Tavallisen vyöhykkeen halkaisija | 14,5 cm |
| Suuri vyöhyke | 2200 W |
| Suuren vyöhykkeen hakaisija | 21 cm |
| Ekstra suuri, high-speed grilli | 2400 W |
| Sisäänrakennettu näyttö | Kyllä |
| Tehotasojen määrä | 15 |
| Timer | Kyllä |
| Ohjaustyyppi | Anturi |
| Ajastintyyppi | Digitaalinen |
| Ohjauksen sijainti | Oikea ylä |
| Johdon pituus | 1,5 m |
| Jäännöslämmön osoittaja | Kyllä |
| Auto-off timer cooks food safely | Kyllä |
| Lapsilukko | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 576 mm |
| Tuotteen syvyys | 516 mm |
| Asennukseen tarvittava leveys | 56 cm |
| ASennukseen tarvittava syvyys | 49 cm |
| Asennukseen tarvittava korkeus | 3,8 cm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.