AEROCOOL Astro12Pro Kit 3 Fans Pc 12Cm
|
|
AEROCOOL Astro12Pro Kit 3 Fans Pc 12Cm
Tuotekoodi:
ACF3-AT10217.02
-
Käytetty alue
PC:n tuuletin
-
Fan diameter
12cm
19 150,80 €
15 259,60 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
24.4.2026
|
Astro 12 Pro
Features:
- Comes with 3 x Astro 12 fans, 1 x H66F RGB Control Hub, and 1 x Remote Control
- Omni RGB LED Lighting design adds extra flair to your rig
- Access 16.8 million colors using compatible Addressable RGB motherboards
- H66F hub allows you to connect up to six 6-Pin ARGB fans and up to two ARGB accessories with +5V ARGB connector
- H66F hub comes with PWM control functions for optimized fan RPM
Specifications:
| Model |
Astro 12 Pro |
| Included |
Astro 12 x 3 & Hub x 1 & Remote Control x 1 |
| Astro 12 |
| Fan Dimensions (L x W x H) |
120mm x 120mm x 25mm |
| Fan Speed |
1000 rpm |
| Connector Type |
6-Pin |
| Fan Starting Voltage |
7 V |
| Fan Rated Voltage |
12 V |
| Fan Rated Current |
0.61 A |
| Power Consumption |
7.32 W |
| Air Pressure |
1.68 mmH2O |
| Air Flow |
42.1 CFM |
| Fan Noise Level |
17.5 dBA |
| Bearing Type |
Hydraulic Bearing |
| MTBF |
60000 hrs. |
| Hub & Remote Control |
| Type |
RF wireless |
| Connector |
SATA |
| Rated Voltage |
12 V/5V |
| Rated Current |
3 A |
| Frequency |
433.92 MHz |
| Receive range |
10m |
| Port for fan |
6 |
| Port for 5V ARGB connector |
2 |
| Accessories |
Velcro Strap x 1,
Screw x 12,
Black Zip Tie x 2,
ARGB Receptor Cable x 1 |
| EAN Code |
4710562750164 |
| Sopii huoneisiin | Tietokonekotelo |
| Malli | Tuuletin |
| Tuulettimen halkaisija | 12 cm |
| Tuettu prosessorin kanta | Ei tuettu |
| Yhteensopivat prosessorit | Ei tuettu |
| Pyörimisnopeus (maks.) | 1000 RPM |
| Melutaso (korkea nopeus) | 17,5 dB |
| Suurin ilmavirtaus | 42,1 cfm |
| Suurin ilmanpaine | 1,68 mmH2O |
| Laakerityyppi | Hydraulinen |
| Keskimääräinen vikaantumisaika | 60000 h |
| Tuotteen väri | musta |
| Tuulettimien määrä | 3 tuuletin(ta) |
| Tuuletinlapojen lukumäärä | 9 |
| Led-valaisu | Kyllä |
| Valaistuksen väri | Sininen, Vihreä, Punainen |
| Tuulettimen liitin | 6 - pin |
| Virrankulutus | 7,32 W |
| Nimellisjännite | 12 V |
| Käynnistysjännite | 7 V |
| Nimellisvirta | 0,61 A |
| Tuulettimen mitat (LxSxK) | 120 x 120 x 25 mm |
| Sisältää ruuvit | Kyllä |
| Ruuvien määrä | 12 |
| Kaukosäädin | Kyllä |
| RF-kantoalue | 10 m |
| RF-lähetystaajuus | 433,92 MHz |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.