AEROCOOL Astro24 Dual Fan Pc 12Cm Argb
|
|
AEROCOOL Astro24 Dual Fan Pc 12Cm Argb
Tuotekoodi:
ACF3-AT10217.71
-
Käytetty alue
Videokortti
-
Fan diameter
12cm
19 150,80 €
15 259,60 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
24.4.2026
|
Astro 24
Features:
- Access 16.8 million colors using compatible Addressable RGB motherboards
- Comes with a 6-Pin Addressable RGB adapter cable
- Dual RGB Fan design adds a unique and stylish flair to your rig
- Attachable bracket to install your fan to a PCIe slot, providing superior cooling for your graphics card
- Curved fan blades for maximum cooling performance
- Anti-vibration pads absorb and dampen vibrations caused by fan rotation
- 30 LEDs ensure complete evenness and uniformity in color and brightness
Specifications:
Model
Fan Dimensions (L x W x H)
Fan Speed
Connector Type
- Fan: 6-Pin
- Adapter Cable: 6-Pin
Fan Starting Voltage
Fan Rated Voltage
Fan Rated Current
Power Consumption
Air Pressure
Air Flow
Fan Noise Level
Bearing Type
MTBF
| Sopii huoneisiin | Grafiikkakortti |
| Malli | Tuuletin |
| Tuulettimen halkaisija | 12 cm |
| Tuettu prosessorin kanta | Ei tuettu |
| Yhteensopivat prosessorit | Ei tuettu |
| Pyörimisnopeus (maks.) | 1000 RPM |
| Melutaso (korkea nopeus) | 17,8 dB |
| Suurin ilmavirtaus | 80,3 cfm |
| Suurin ilmanpaine | 1,68 mmH2O |
| Laakerityyppi | Hydraulinen |
| Keskimääräinen vikaantumisaika | 60000 h |
| Tuotteen väri | musta |
| Tuulettimien määrä | 1 tuuletin(ta) |
| Led-valaisu | Kyllä |
| LEDien määrä | 30 |
| Valaistuksen väri | Sininen, Vihreä, Punainen |
| Tuulettimen liitin | 6 - pin |
| Virrankulutus | 15,6 W |
| Nimellisjännite | 12 V |
| Käynnistysjännite | 7 V |
| Nimellisvirta | 1,3 A |
| Tuulettimen mitat (LxSxK) | 240 x 120 x 25 mm |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.