AEROCOOL Core Plus Processor Cooler
|
|
AEROCOOL Core Plus Processor Cooler
Tuotekoodi:
ACTC-CL30010.71
-
Käytetty alue
Suoritin
-
Fan diameter
13.6cm
19 150,80 €
15 259,60 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
24.4.2026
|
Aerocool Core Plus. Malli: Jäähdytin, Tuulettimen halkaisija: 13,6 cm, Pyörimisnopeus (min.): 600 RPM, Pyörimisnopeus (maks.): 1800 RPM, Pienin ilmanpaine: 0,53 mmH2O, Suurin ilmanpaine: 1,41 mmH2O, Laakerityyppi: Hydraulinen. Tuotteen väri: musta, Valkoinen
| Sopii huoneisiin | Suoritin |
| Malli | Jäähdytin |
| Tuulettimen halkaisija | 13,6 cm |
| Tuettu prosessorin kanta | LGA 1150 (Pistoke H3), LGA 1151 (pistoke H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 775 (Socket T), Kanta AM2, Kanta AM2+, Kanta AM3, Socket AM3+, Kanta AM4, Socket FM1 |
| Pyörimisnopeus (min.) | 600 RPM |
| Pyörimisnopeus (maks.) | 1800 RPM |
| Melutaso (alhainen nopeus) | 14,5 dB |
| Melutaso (korkea nopeus) | 25,4 dB |
| Pienin ilmavirtaus | 21,8 cfm |
| Suurin ilmavirtaus | 51,3 cfm |
| Pienin ilmanpaine | 0,53 mmH2O |
| Suurin ilmanpaine | 1,41 mmH2O |
| Laakerityyppi | Hydraulinen |
| Keskimääräinen vikaantumisaika | 60000 h |
| Tuotteen väri | musta, Valkoinen |
| Materiaali | Alumiini |
| Tuulettimien määrä | 1 tuuletin(ta) |
| Led-valaisu | Kyllä |
| Valaistuksen väri | Sininen, Vihreä, Punainen |
| Tuulettimen liitin | 4-pin |
| Virrankulutus | 6,6 W |
| Nimellisjännite | 12 V |
| Käynnistysjännite | 7 V |
| Nimellisvirta | 0,55 A |
| Thermal Design Power (TDP) | 110 W |
| Tuulettimen mitat (LxSxK) | 136 x 136 x 83 mm |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.