AEROCOOL Mirage 12 Pro 3x 120mm ARGB, Hub and Remote
|
|
AEROCOOL Mirage 12 Pro 3x 120mm ARGB, Hub and Remote
Tuotekoodi:
ACF3-MR10227.11
-
Käytetty alue
PC:n tuuletin
-
Fan diameter
12cm
70,10 €
55,86 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
25.4.2026
|
Aerocool Mirage 12 ARGB Pro. Malli: Tuuletin, Tuulettimen halkaisija: 12 cm, Pyörimisnopeus (maks.): 1300 RPM, Suurin ilmanpaine: 1,52 mmH2O, Laakerityyppi: Hydraulinen. Tuotteen leveys: 120 mm, Tuotteen syvyys: 120 mm, Tuotteen korkeus: 25 mm. Tuotteen väri: musta
| Sopii huoneisiin | Tietokonekotelo |
| Malli | Tuuletin |
| Tuulettimen halkaisija | 12 cm |
| Tuettu prosessorin kanta | Ei tuettu |
| Yhteensopivat prosessorit | Ei tuettu |
| Pyörimisnopeus (maks.) | 1300 RPM |
| Melutaso (korkea nopeus) | 17,8 dB |
| Suurin ilmavirtaus | 45,7 cfm |
| Suurin ilmanpaine | 1,52 mmH2O |
| Laakerityyppi | Hydraulinen |
| Kaukosäätimen toimintaetäisyys | 10 m |
| Kauko-ohjaintaajuus | 433,92 GHz |
| Keskimääräinen vikaantumisaika | 60000 h |
| Tuotteen väri | musta |
| Tuulettimien määrä | 3 tuuletin(ta) |
| Tuulettimen liitin | 6 - pin |
| Tuuletusporttien lukumäärä | 6 |
| Virrankulutus | 4,2 W |
| Nimellisjännite | 12 V |
| Nimellisvirta | 0,35 A |
| Nimellisvirta (napa) | 3 A |
| Nimellisjännite (napa) | 5V/12V |
| Tuotteen leveys | 120 mm |
| Tuotteen syvyys | 120 mm |
| Tuotteen korkeus | 25 mm |
| Sisältää ruuvit | Kyllä |
| Ruuvien määrä | 12 |
| Kaukosäädin | Kyllä |
| Kaapeleiden tarrakiinnike | Kyllä |
| Kaapelisiteiden lukumäärä | 2 |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.