AEROCOOL Mirage 5 Processor Air Cooler
|
|
AEROCOOL Mirage 5 Processor Air Cooler
Tuotekoodi:
ACTC-MR90517.01
-
Käytetty alue
Suoritin
-
Fan diameter
6cm
67,90 €
54,10 € Hinta ALV 0%
Myymälässä:
Ei varastossa
Tukkureilla:
Saatavilla arviolta
19.4.2026
|
Aerocool Mirage 5. Malli: Ilmanjäähdytin, Tuulettimen halkaisija: 6 cm, Pyörimisnopeus (min.): 1200 RPM, Pyörimisnopeus (maks.): 3000 RPM, Pienin ilmanpaine: 0,91 mmH2O, Suurin ilmanpaine: 2,13 mmH2O, Laakerityyppi: Hydraulinen. Tuotteen leveys: 100 mm, Tuotteen korkeus: 145 mm. Tuotteen väri: musta
| Sopii huoneisiin | Suoritin |
| Malli | Ilmanjäähdytin |
| Tuulettimen halkaisija | 6 cm |
| Tuettu prosessorin kanta | LGA 1200 (Socket H5), LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, LGA 775 (Socket T), Kanta AM2, Kanta AM2+, Kanta AM3, Socket AM3+, Kanta AM4, Socket FM1, Socket FM2 |
| Yhteensopivat prosessorit | Ei tuettu |
| Pyörimisnopeus (min.) | 1200 RPM |
| Pyörimisnopeus (maks.) | 3000 RPM |
| Melutaso (alhainen nopeus) | 18 dB |
| Melutaso (korkea nopeus) | 30 dB |
| Pienin ilmavirtaus | 39,7 cfm |
| Suurin ilmavirtaus | 74,3 cfm |
| Pienin ilmanpaine | 0,91 mmH2O |
| Suurin ilmanpaine | 2,13 mmH2O |
| Laakerityyppi | Hydraulinen |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Keskimääräinen vikaantumisaika | 60000 h |
| Tuotteen väri | musta |
| Materiaali | Alumiini |
| Ripamateriaali | Alumiini |
| Lämpöputkien määrä | 5 |
| Led-valaisu | Kyllä |
| Valaistuksen väri | Multi |
| Tuulettimen liitin | 4-pin |
| Virrankulutus | 9,6 W |
| Nimellisjännite | 12 V |
| Käynnistysjännite | 5 V |
| Nimellisvirta | 0,8 A |
| Thermal Design Power (TDP) | 150 W |
| Tuotteen leveys | 100 mm |
| Tuotteen korkeus | 145 mm |
| Tuulettimen mitat (LxSxK) | 60 x 60 x 45 mm |
| Lämpöputkien halkaisija | 6 mm |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.